TÜNEL CİHAZLARI

CODEL tünel sensörleri, karayolu tüneli uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. Sensör yelpazemiz, tünel atmosferini izlemek ve kontrol etmek için gerekli tüm ölçümleri sağlar.
Bağımsız sensörler olarak veya bir ağ sistemine entegre olarak kullanılabilen CODEL’in tünel sensörleri, dünya çapında 350’den fazla karayolu ve demiryolu tüneline kuruludur.

TunnelTech 100 Series – Visibility
CODEL TunnelTech 100 Serisi Sensörler, herhangi bir karayolu veya demiryolu tüneli güvenlik sisteminin önemli bir parçasıdır. İlk olarak, tünel içindeki görünürlüğü izler ve tünel havalandırma sisteminin devreye girmesini sağlar.
 View ProductsTunnelTech 100 Series
TunnelTech 200 Series – Air Quality
TunnelTech 200 Serisi Hava Kalitesi Monitörler, herhangi bir karayolu veya demiryolu tüneli güvenlik sisteminin önemli bir parçasıdır.  Tünel içindeki atmosferi izler ve tünel havalandırma sisteminin tünel kullanıcılarının sağlığını korumak ve sürücülerin önündeki yolu net bir şekilde görmelerini sağlamak için yeterli temiz hava teminini sağlamaya yönelik gerekli tedbirlerin alınmasını sağlar.
TunnelTech 300 Series – Air Flow
TunnelTech 300 Serisi Hava Akışı Monitörleri (AFM), CODEL’in, ultrasonik teknolojinin güvenilirliğini birleştiren ve çok rekabetçi bir fiyatla Doppler yöntemi kullanarak, üstün hassasiyet ve güvenilirlik sunan, endüstride kanıtlanmış tünel hava akış monitörleridir.
TunnelTech 500/700 Series – ECELL Range
TunnelTech 500/700 Serisi, herhangi bir karayolu veya demiryolu tüneli güvenlik sisteminin önemli bir parçasıdır. 500 ve 700, CO, NO ve NO2 konsantrasyonlarını belirlemek için elektrokimyasal hücre teknolojisini kullanır. Hareketli parça olmadığından, güvenilirlik seviyeleri çok yüksektir ve bakım gereksinimleri düşüktür.
TunnelTech 600 Series – Light Sensors
TunnelTech 600 serisi lüminansmetreleri, CODEL’in hem tünelin içinde hem de girişindeki ışığı algılamak için endüstride kanıtlanmış parlaklık ve aydınlık monitörleridir.
TunnelTech 800 Series – Cross Tunnel Flow Monitors (VEREV)
TunnelTech 801, karayolu, demiryolu ve sivil tünel ve havalandırma şaftı uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır ve kompakt ultrasonik sensör kafası tasarımında en ileri noktadadır.
TÜNEL REFERANSLARIMIZ
Vecdi Diker Tüneli CO/Vis/AFM
Karsiyaka Tünelleri CO/Vis/AFM
Karadeniz Tünelleri CO/Vis/AFM
Kaletepe Tüneli CO/Vis/AFM
Kocatepe Tüneli TBC
0807/034 Tüneli CO/NO/Vis/AFM
Thirra Tünelleri CO/NO/Vis/AFM
Artvin-Erzurum Tünelleri CO/Vis/AFM
Bejaia Tüneli CO/Vis/AFM
Bahçe Tünelleri CO/Vis
TAG Project CO/Vis
Zaho Tünelleri CO/Vis/AFM
Bitlis-Tatvan Tünelleri CO/Vis/AFM
HOPA Tüneli CO/Vis/AFM/LU/IL
Pozanti Super Highway CO/Vis/AFM
Bomonti-Dolmabahce Roadway CO/NO/Vis/AFM
Artvin Tünelleri CO/Vis/AFM
Sinop-Boyabat Tünelleri CO/Vis
Kavak-Merzifon Tünelleri CO/Vis
Sabuncubeli İzmir Tünelleri CO/Vis/AFM