BACA GAZI ÖLÇÜM

Baca Gazı Emisyon Ölçüm Cihazlarımız:
Baca gazı emisyonlarının izlenmesi çoğu endüstriyel işlem için temel bir gerekliliktir. Gaz analizörlerimiz, toz monitörlerimiz ve akış monitörlerimiz çok çeşitli uygulamalar için tasarlanmıştır ve tam entegre bir sistem olarak veya bağımsız enstrümanlar olarak çalışabilir. TÜV sertifikasına sahip cihazlarımız Çevre ve İklim değişikliği Bakanlığınca onaylıdır.
Gaz Analiz
CODEL’in Baca gazı emisyonu gaz analizörleri CO, NO, SO2, CO2, NO2, CH4, HCL ve H20 ölçümleri sunan çok çeşitli prosesler için uygundur. Çok kanallı yığın emisyon monitörlerimiz, tam entegre ve otomatik CEM sistemleri veya bağımsız proses kontrol gazı monitörleri olarak çalışır.
Toz Ölçüm Monitörleri
Toz monitörleri, partikül ve opaklık monitörleri ürün gamımız çeşitli uygulamalarda kuruludur. Patlama torbası tespitinden küçük kazanların izlenmesi ile büyük yakma tesis işlemlerine kadar toz monitörlerimiz dünya çapında kanıtlanmış bir sicile sahiptir.
Gaz Akışı Monitörleri
CODEL akış monitörü, baca gazıyla temas etmeden doğrudan ölçüm sağlayan bir korelasyon tekniği kullanır. Sıfır bakım gerektiren ve 1000 derece santigrat dereceye kadar olan gaz sıcaklıklarında çalışan bu ultra güvenilir sensörler, tek başına bir monitör olarak veya tam entegre bir emisyon izleme sisteminin bir parçası olarak mevcuttur.